ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

سوالات متداول

آیا می‌توانم بدون ثبت‌نام یا داشتن حساب کاربری سفارش خود را ثبت کنم؟

خیر برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت یک حساب کاربری داشته باشید. ایجاد حساب کاربری بر روی سایت الف بازار بسیار ساده می‌باشد.

 

چگونه می‌توانم سفارش ثبت کنم؟

برای خرید از الف بازار پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد ‌نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

 

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت ‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس اولویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

 

آیا امکان تغییر سفارش پس از نهایی‌کردن سفارش وجود دارد؟

خیر، پس از ثبت نهایی سفارش امکان هیچ‌گونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.

 

چگونه می‌توانم سفارش خود را لغو کنم؟

برای لغو سفارش با واحد پشتیبانی الف بازار تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

 

آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنم؟

بله، شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در سایت الف بازار و با استفاده از کارت‌های شبکه شتاب مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت پرداخت در محل تسویه کنم؟

در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر تهران امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد یا از طریق پرداخت در دستگاه پوز پیک الف بازار تسویه نمایند.

 

پس از ثبت سفارش چقدر طول می‌کشد تا سفارش به دست من برسد؟

اگر در شهر تهران هستید در هنگام ثبت سفارش می‌توانید روز و بازه تحویل سفارش خود را طبق جدول مشخص‌شده در سایت الف بازار انتخاب نموده تا سفارش طبق بازه انتخاب شده برای شما ارسال گردد. ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی ۲ تا ۵ روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

 

آیا امکان تحویل حضوری وجود دارد؟

خیر، الف بازار یک فروشگاه اینترنتی بوده و امکان تحویل حضوری به هیچ عنوان وجود‌ ندارد.

 

هزینه ارسال سفارش چقدر است؟

هزینه ارسال سفارش‌های زیر ۲ کیلوگرم در شهر تهران ۱۵۰۰۰ تومان و هزینه ارسال پستی به سراسر کشور ۱۶۰۰۰ تومان می‌باشد.

 

آیا بدون هزینه ارسال می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله، اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد‌بود.

 

آیا امکان بازگرداندن کالا وجود دارد؟

بله ، امکان بازگرداندن کالا وجود دارد. شرایط مربوطه را در قوانین و مقررات فروشگاه بخوانید.

 

چند روز طول می‌کشد تا پول عودت داده شود؟

در صورت تایید شرایط عودت وجه (شرایط مربوطه را در قوانین و مقررات بخوانید) ابتدا باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد ‌شد. در صورت لغو سفارش طی ۱ تا ۳ روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، ۲ تا ۵ روز پس از دریافت کالا توسط انبار مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد‌ شد.