آموزشی, راهنمای خرید, صورت

پرایمر صورت، آشنایی با برندهای محبوب بازار

پرایمر صورت

پرایمر صورت چیست؟ پرایمر صورت برای انجام یک آرایش بی نقص ضروری است. برخی فکر می کنند که فقط برای زیرسازی آرایش می توانند از آن استفاده کنند. ولی باید گفت که این محصول علاوه بر این که باعث می شود زیرسازی آرایش شما به بهترین صورت انجام شود، منجر به شادابی و شفافیت پوستتان هم می شود. به همین علت می توان آن را در زمره محصولات مراقبت از پوست نیز به شمار آورد. این روزها برندهای زیادی پرایمر تولید می کنند، گاهی اوقات خریداران نمی دانند که پرایمر صورت کدام برند کیفیت مطلوب‌تری دارد. بخاطر اهمیت این موضوع الف بازار در این نوشته تصمیم گرفته اطلاعاتی به شما عزیزان ارائه دهد.

پرایمر صورت، پرایمر بنفیت:

پرایمر صورت می تواند تاثیر فوق العاده ای روی پوست شما بگذارد. توجه داشته باشید که در صورتی که از برندی مطمئن استفاده نکنید، ممکن است پوستتان کدر شود و یا جوش بزند. اما در صورت انتخاب برندی خوب حتی می توانید با استفاده از پرایمر صورت، مواد مغذی مورد نیاز را نیز به پوستتان برسانید. برای مثال پرایمر بنفیت علاوه بر اینکه انتخاب مطلوبی برای زیرسازی پوست شما به شمار می رود، می تواند انواع ویتامین های مورد نیاز پوست را هم تامین کند. پرایمر بنفیت یک محصول آرایشی بهداشتی فاقد چربی است و در صورت استفاده مداوم هیچ گونه جوش و آکنه ای روی پوست شما ظاهر نمی شود.

پرایمر صورت

پرایمر مک محصولی فوق العاده :

این روزها کمتر کسی را می توان یافت که با این برند معروف آشنایی نداشته باشد. شاید در نگاه اول قیمت بالای آن نسبت به سایر برندها کمی غیرمنطقی به نظر برسد. ولی باید گفت که با توجه به کیفیت بی نظیرش این قیمت منصفانه است. پس اگر از لحاظ اقتصادی مشکلی ندارید حتما پرایمر مک را خریداری کنید. اگر از مزایای آن بپرسید باید بگوییم که از ایجاد چین و چروک روی پوست جلوگیری می کند و حتی چین و چروک های موجود را کاهش می دهد. پرایمر مک چربی پوست شما را افزایش نمی دهد. ولی باعث می شود که رطوبت و برخی از مواد معدنی مفید به پوست شما برسد و با این عملکرد شفافیت پوست شما را بیش از گذشته می کند. مهمتر از همه با استفاده از این محصول آرایش صورت شما پایدار تر و ماندگارتر از قبل می شود.

معرفی پرایمر میبلین :

هنگامی که در مطالب فوق پرسیدیم، پرایمر چیست، به این نکته اشاره کردیم که برای زیرسازی آرایش محصولی بی نظیر به شمار می رود. پرایمر میبلین این وظیفه را به خوبی انجام می دهد. بدین معنی که در صورتی که در زیر کرم پودر خود از آن استفاده کرده باشید کرم پودر شما حالت کیکی پیدا نمی کند. به عبارتی دیگر با استفاده از این محصول، آرایش صورت شما طبیعی تر و زیباتر می شود. پرایمر بیبی اسکین یکی از پرایمرهای برند میبلین است که مناسب پوست کسانی است که منافذی باز دارند. در واقع این کالا به آنان کمک می کند که پوستی یکدست بدون معلوم بودن منافذ داشته باشند. اما این تمام ماجرا نیست. یکی دیگر از محصولات این برند، پرایمر فیس استودیو است که تمامی مزایا مورد قبلی را دارد و علاوه بر آن بر پایه آب تولید شده است و انتخابی مطلوب برای کسانی به شمار می رود که پوستی چرب دارند.

پرایمر صورت بیبی اسکین میبلین

انواع پرایمر صورت، پرایمر لورال :

پرایمر صورت باید بافتی مخملی ایجاد کند و خوب است بدانید که پرایمر لورال دقیقا همین کارکرد را روی پوست صورت شما عزیزان دارد. به عقیده اکثر مصرف کنندگان، این محصول فرانسوی بافتی سبک و یکدست دارد و به هیچ وجه چربی پوست شما را بیشتر نمی کند. پیشنهاد الف بازار این است که از مشاوره‌ی مشاوران محصولات آرایشی قبل از خرید استفاده کنید تا متوجه شوید از میان انواع مختلف پرایمر لورال کدام یک برای پوست شما مناسب‌تر است.

معرفی انواع پرایمر صورت، پرایمر مای:

خاصیت آنتی اکسیدان این محصول باعث شده مزیت های آن بیشتر از سایر پرایمرها باشد. اما این تمام ماجرا نیست، شما با استفاده از پرایمر مای می توانید بسیاری از ویتامین های مورد نیاز را به پوست خود برسانید. از همه مهم‌تر اینکه قیمت پرایمر مای نسبت به ویژگی های مثبت آن بسیار معقولانه و مناسب است.

پرایمر بورژوا :

اگر به نظرات مصرف کنندگان در خصوص این پرایمر صورت توجه کنید، متوجه می شوید که  اغلب افراد آن را به علت پوشش دهی فوق العاده و کنترل چربی پوست برگزیده اند. برای آگاهی از تغییرات مثبتی که پرایمر بورژوا روی صورت شما می گذارد، بهتر است که عکسی از خود قبل از استفاده و پس از استفاده بگیرید. در این صورت حتما متوجه خواهید شد که پس از مصرف این محصول آرایشی بهداشتی پوست صورتتان مات تر شده است و دیگر خبری از منافذ آزاردهنده ای که روی پوستتان وجود داشت، نیست. در آخر باید گفت که علاوه بر تمامی موارد رایحه بی نظیر پرایمر بورژوا یکی از دلایل دیگری است که بسیاری آن را خریداری می کنند.

پرایمر صورت، پرایمر فلورمار:

پوست شما همواره برای زیرسازی نیاز به محصولی دارد که در ابتدا آن را مرطوب کند و در مرحله بعدی، نواقص موجود را کاهش دهد. برای مثال در صورت بسیاری از ما جوش، آکنه و یا چین و چروک وجود دارد و ما همواره می خواهیم با هر روشی که شده آنها را یا کاهش داده یا از بین ببریم. به همین دلیل، تولیدکنندگان پرایمر فلورمار این محصول را برای ما تولید کرده اند. شما با استفاده از این پرایمر می توانید تمام آنچه گفته شد را بدست آورید. اما برای نتیجه دهی بهتر نیاز است با مشاوران پوستی مشورت کنید تا به شما بگویند که چه نوعی از انواع مختلف پرایمر فلورمار برای شما مناسب است.

پرایمر صورت

معرفی پرایمر صورت لانکوم :

اگر شما هم میخواهید آرایشی ماندگار داشته باشید و با خرید یک محصول بتوانید همزمان  هم نواقص پوستی خود را رفع کرده و هم چین و چروک موجود روی پوستتان را کاهش دهید، از این پرایمر استفاده کنید. پرایمر لانکوم انواع مختلفی دارد. در واقع این برند برای انواع مختلف پوست پرایمر تولید کرده است. پس پیش از خرید از نوع پوست خود آگاهی پیدا کرده و سپس اقدام کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.