ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

منو

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume

K01

اسنس - Essence

0 تومان

توضیح

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume

Essence i love extreme crazy volume mascara

-          برس پلاستیکی و بزرگ جهت حجیم کردن مژه‌ ها
-          بافت مشکی
-          افزایش طول مژه ها
-          افزایش حجم مژه ها
-          ماندگاری بالا
-          پاک شدن آسان
-          جدا کننده ی مژه ها
-          بدون ایجاد حساسیت
ریمل حجم دهنده ی اسنس (صورتی) با برس بزرگ و پلاستیکی پوشش خوبی به تمامی مژه ها داده و آنها را بلندتر و حجیم تر می‌کند. همچنین با بافت بسیار سبکی که دارد به سرعت خشک شده و احساس سنگینی بر روی مژه ها به وجود نمی آورد. پس از استفاده از این ریمل، مژه هایی بلند و حجیم، بدون ایجاد چسبندگی و تجمع مواد بر روی مژه را تجربه خواهید کرد. با استفاده از این ریمل جذابیت و گیرایی چشم های شما بیشتر خواهد شد. این ریمل صورتی حاوی رنگدانه های فوق العاده مشکی است که همه ی مژه ها را به صورت کامل پوشش داده و باعث جذاب شدن چشمان شما می شود.
تفاوت میان ریمل های صورتی و مشکی اسنس در حجم دهندگی و بلند کنندگی آنهاست. در واقع، ریمل صورتی مژه ها را بلند تر کرده و ریمل مشکی به مژه ها حجم می دهد، پس انتخاب مناسب بین این دو محصول بستگی به این دارد که مژه های بلندتر می خواهید یا حجیم تر.
روش استفاده : قبل از استفاده از ریمل می توانید از فرمژه استفاده کنید. از انتهایی ترین قسمت مژه شروع کرده و به سر مژه ها امتداد دهید. قسمت های بیرونی مژه ها را بیشتر ریمل بزنید. حتی الامکان برس ریمل را درون محفظه بالا و پایین نکنید چون باعث ورود هوا به ریمل و خشک شدن آن می شود.

ویژگی‌ها

کشور سازنده ایتالیا

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده